21 kwietnia, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Shell Motorist – aplikacja dla kierowców

2 min read
Shell Motorist – aplikacja dla kierowców

Stacje Shell być może nie są tak popularne w Polsce jak te konkurencji, ale ogólnie marka jest bardzo rozpoznawalna na całym świecie. Brytyjsko-holenderski koncert jednak dba o swoich klientów również w naszym kraju posiadając własny program lojalnościowy Shell Clubsmart oraz aplikację, która ułatwi uzyskiwanie wszelkich korzyści oraz informowanie o promocjach, zniżkach oraz konkursach dla klubowiczów. Aplikację Shell Motorist znajdziemy w Google Play oraz App Store.

Główne funkcje: Korzystaj z aplikacji, aby otrzymywać oferty specjalne, sprawdzić saldo punktowe i swoje transakcje na karcie lojalnościowej Shell Clubsmart. Zobacz na co możesz wymienić punkty. Oglądaj prezenty dostępne w najnowszym magazynie GoSmart i wybierz coś dla siebie. Aplikacja pomoże kontrolować serwisowanie Twojego samochodu – ustaw daty, aby otrzymywać powiadomienia o wizycie w serwisie, o konieczności zapłaty ubezpieczenia lub o rocznym przeglądzie. Narzędzie do planowania tras zostało opracowane tak, aby pomóc Ci znaleźć najlepszą drogę do celu i oszacować koszty podróży. Lokalizator stacji pokazuje najbliższą stację Shell, by z łatwością uzupełnić paliwo w trakcie podróży. Dodatkowo można sprawdzić aktualne promocje i informacje na temat produktów na stacjach Shell.

Możemy umieścić dane maksymalnie 3 pojazdów, aby kontrolować eksploatację każdego z nich. Aplikacja daje również możliwość umieszczenia zdjęcia auta oraz wybrać nasz ulubiony rodzaj paliwa na stacjach Shell tak aby łatwo obliczyć koszty podróży.

Przeczytaj także: Niesamowita gra Monument Valley za darmo na iOS

Dodaj komentarz