29 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Schematy pokazujące wymiary Galaxy S8 oraz S8 Plus

2 min read
Schematy pokazujące wymiary Galaxy S8 oraz S8 Plus

29 marca to data, którą warto zaznaczyć w swoim kalendarzu. To właśnie wtedy będziemy mogli zobaczyć prawdopodobnie prezentację Samsunga Galaxy S8 i S8 Plus. Do tego momentu pozostały jeszcze niecałe dwa miesiące, ale już pojawia się bardzo dużo informacji na temat nadchodzącej flagowej generacji, w tym również zdjęcia i grafiki.

Rozdzielczość, a także rozmiar i stosunek do powierzchni całego urządzenia to na razie tajemnica w obu przypadkach – Galaxy S8 i Galaxy S8 Plus. Możemy być jednak prawie pewni, że oba modele będą miały obustronnie zakrzywiony ekran. Wydaje się jednak, na podstawie wszelkich przecieków, że wyświetlacz zajmie prawie całą powierzchnię, a ramki wokół niego będą minimalne.

Nowe schematy dają nowe spojrzenie wraz z wymiarami dla obu modeli Galaxy S8. Według tego większy S8 Plus będzie miał wysoki na 159.53 mm i szeroki na 73.37 mm. Wynika z tego, że będzie on minimalnie wyższy i szerszy od obecnego Galaxy S7 edge. Daje to solidną podstawę do tego, abyśmy zobaczyli w tym przypadku 6.1-6.2-calowy ekran.

Mniejszy Galaxy S8 ma wymiary 131.58 mm x 68.05 mm i prawdopodobnie będzie miał 5.7-calowy wyświetlacz. Jak podaje jednak źródło pomiary zostały wykonane “na oko” i mogą nieco odbiegać od rzeczywistości. Dlatego też różnią się one nieco od tych, które pojawiły się jakiś czas temu. Oczywiście nie możemy być niczego pewni aż do premiery.

Źródło: PocketNow

Dodaj komentarz