15 lipca, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Samsung wyda Galaxy Note 8 w drugiej połowie 2017 roku

1 min read
Samsung wyda Galaxy Note 8 w drugiej połowie 2017 roku

Po całym zamieszaniu z wybuchającymi Galaxy Note 7 sądzono, że Samsung będzie chciał całkowicie zaprzestać produkcję urządzeń z serii Galaxy Note. Najnowsza plotka prosto z Korei Południowej mówi, że firma w kwietniu zdecyduje się wydać Galaxy S8 oraz Galaxy S8 Plus. Również w drugiej połowie 2017 roku możemy spodziewać się większego modelu, którym będzie Galaxy Note 8.

Motywacją do dalszego inwestowania w serię Note ma być duże zainteresowanie Galaxy Note 7 przed “wybuchem” całej afery oraz cały czas rosnący rynek fabletów. Informacje te pochodzą od jednego z pracowników firmy, która współpracuje z Samsungiem. Zdradza on również kilka funkcji, które możemy zobaczyć w Galaxy Note 8. Według niego, Samsung zastosuje wyświetlacze 2K w Galaxy S8, natomiast w przypadku Note 8 zobaczymy ekrany o rozdzielczości 4K.

Dodatkowo zdradza, że przy okazji powstanie nowy zestaw VR, który ma gwarantować niesamowite doznania w połączeniu z wyświetlaczem 4K. Oprócz tego z Galaxy Note 8 zobaczymy nowy ryski S Pen oraz nowego asystenta AI – Bixby, który zadebiutuje wraz z Galaxy S8.

Źródło: BusinessKorea

Dodaj komentarz