22 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Samsung SM-G9600 na Geekbench. Być może jest to Galaxy S8 lite lub mini

1 min read
Samsung SM-G9600 na Geekbench. Być może jest to Galaxy S8 lite lub mini

Wygląda na to, że Samsung planuje wydać kolejny smartfon w niedalekiej przyszłości nie jest to spodziewany Galaxy Note 8. Zgodnie z doniesieniami może to być wersja “lite” Galaxy S8. Może on zadebiutować jeszcze w tym miesiącu i nie możemy być pewni jego ostatecznej nazwy. Telefon został niedawno zauważony w Geekbench i wynika z tego, że testowane urządzenie to Samsung SM-G9600. Może on ostatecznie zostać nazwany Galaxy S8 mini lub Galaxy S8 lite.

Na największą uwagę zasługuje chipset Snapdragon 840, który rzekomo ma zasilać urządzenie. Zgodnie z tym SM-G9600 będzie posiadał procesor z czterema rdzeniami o taktowaniu 1,77 GHz. Podejrzenie o ten chipset wynika z nazwy płyty głównej, która nosi nazwę kodową sdm840. Może to być ulepszona wersja Snapdragon 820.

Dodatkowymi informacjami są ilość pamięci RAM, która wynosi 4 GB oraz system operacyjny Android 7.1.2 Nougat. Nie wiadomo nic na temat jego wyświetlacza i rozmiaru, ale jeśli jest to prawdą to w kolejnych dniach będziemy otrzymywać kolejne przecieki.

Dodaj komentarz