29 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Samsung Gear Iconx – bezprzewodowe słuchawki z pamięcią 4 GB

1 min read
Samsung Gear Iconx – bezprzewodowe słuchawki z pamięcią 4 GB

Już w czerwcu Samsung zaprezentował zestaw bezprzewodowych słuchawek dousznych Bluetooth o nazwie Gear IconX. Wczoraj słuchawki trafiły do sprzedaży na niektórych rynkach. IconX są całkowicie bezprzewodowe, co oznacza, że lewa i prawa słuchawka nie są w ogóle połączone. Samsung Gear IconX ładowane są po umieszczeniu ich w specjalnym futerale i po podłączeniu go do gniazdka.

Samsung dodał do wkładek fitness trackery, które współpracują z aplikacją S Health. Dzięki temu w Gear IconX usłyszeć można słowne zachęty motywujące do osiągania kolejnych celów. Dane przekazywane przez słuchawki to m. in. tętno, dystans czy ilość spalonych kalorii.

Funkcja “Ambient Sound Mode” pozwala usłyszeć dźwięki z otoczenia mimo grającej muzyki. Najważniejsze jest jednak, że nie trzeba mieć ze sobą swojego telefonu, bo urządzenie ma wbudowane 4 GB pamięci, co pozwoli na przechowywanie około 1000 utworów. Gear Iconx możemy kontrolować za pomocą dotyku np. zmieniać utwór, głośność czy włączać menu.

Dzięki Bluetooth 4.1 na pokładzie, Samsung Gear IconX współpracuje z dowolnym urządzeniem z systemem Android 4.4 lub nowszym. Dostępne są obecnie w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Rosji, Kanadzie, Australii i Korei. Do wyboru są trzy kolory słuchawek – czarny, granatowy i biały. Ich cena to 199,99 $, czyli około 800 zł.

https://www.youtube.com/watch?v=YhZnToYbp5o

Dodaj komentarz