29 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Samsung Galaxy S9 ze słuchawkami Bluetooth w zestawie?

1 min read
Samsung Galaxy S9 ze słuchawkami Bluetooth w zestawie?

Plotki o parze Galax S9, która ukaże się w przyszłym roku, zwiększają swoją intensywność z każdym dniem. Najnowsze głoszą, że Galaxy S9 zostanie dostarczony z nowym zestawem słuchawkowym AKG, który będzie łączył się przez Bluetooth. W obecnych flagowcach – Galaxy S8 i Note8 mają w pudełku słuchawki, które są współprodukowane z AKG. Może być to bardzo odważnych ruch, ponieważ żaden inny producent nie dostarcza flagowych urządzeń ze słuchawkami Bluetooth.

Możemy wysuwać na podstawie tej plotki kolejne domniemania, ponieważ może to oznaczać usunięcie gniazda słuchawkowego 3.5 mm. Wiemy jednak, że raczej to się nie wydarzy, bo Samsung naśmiewał się ostatnio z iPhone i braku tego gniazda.

Źródło tej plotki potwierdza ostatni przeciek obrazu CAD, gdzie widzieliśmy podwójny, pionowy aparat w Galaxy S9. Dodaje również, że aparat wykorzysta antyodblaskową technologię ghost warstwy BBAR. Pozwala to na pozbycie się odblasków i eliminuje “podwójne obiekty”, które mogą przypominać duchy. Nie jest to jednak nic nowego, ponieważ możemy to nazwać po prostu powłoką antyrefleksyjną.

Źródło: IceUniverse

Dodaj komentarz