29 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Samsung Galaxy S8 Active w drodze

1 min read
Samsung Galaxy S8 Active w drodze

Samsung Galaxy S4 Active z 2013 roku był pierwszym, który ekskluzywnie pojawił się w amerykańskiej sieci AT&T. Od tego czasu kolejne wzmocnione edycje flagowego Galaxy S zostają wydane specjalnie z brandingiem tego operatora. Później oczywiście pojawia się on w innych regionach. Ostatnim był Galaxy S7 Active, a portal SamMobile twierdzi, że w tym roku pojawi się jego następca. Będzie to bardzo ciekawy zabieg, ponieważ zarówno Galaxy S8 i Galaxy S8+ mają zakrzywiony ekran z minimalnymi ramkami.

Podobno Samsung Galaxy S8 Active (numer modelu SM-G892A) jest obecnie w opracowaniu, ale nie wiadomo, kiedy może on się pojawić na rynku. Tak jak regularny model, również nazwany podobno również Cruiser, Galaxy S8 Active będzie odporny na kurz i wodę. Oprócz tego będzie posiadał wytrzymałą obudowę i certyfikat militarny MIL-STD-810G.

Wyróżniać go będzie również pojemniejsza bateria, tak jak ma to miejsce w przypadku Galaxy S7 Active, który ma baterię 4000 mAh. Można przypuszczać, że S8 Active będzie miał 5.8-calowy wyświetlacza jak S8, a nie 6.2-calowy jak Galaxy S8+. Prawdopodobnie nie będzie on też zakrzywiony. Jego poprzednik został zaprezentowany w czerwcu ubiegłego roku, a więc można się domyślać, że pojawi się on podobnie również i w tym roku.

Źródło: SamMobile

Dodaj komentarz