29 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Samsung Galaxy S8 Active od dziś dostępny w przedsprzedaży AT&T

1 min read
Samsung Galaxy S8 Active od dziś dostępny w przedsprzedaży AT&T

Jak dowiadujemy się z komunikatu prasowego amerykańskiego operatora AT&T, od dziś (8 sierpnia) w przedsprzedaży dostępny będzie Samsung Galaxy S8 Active. Urządzenie cechuje przede wszystkim budowa ze wzmocnionych materiałów i certyfikacja wojskowa. Telefon jest odporny na wstrząsy, pęknięcia, wodę i kurz. Wokół wyświetlacza znajduje się metalowa rama, z podwyższonymi krawędziami, która ma ochronić wyświetlacz oraz wnętrze przy upadku z wysokości 5 stóp (1,5 metra). Tylna obudowa wykonana jest z gumowatego materiału.

Galaxy S8 Active posiada 5,8-calowy ekran Super AMOLED o wzmocnionej konstrukcji. Jego budowa oparta jest na modelu Galaxy S8, ale posiada większą baterię o pojemności 4000 mAh. Posiada też przycisk Bixby, który jednak można zamapować i włączać nim inne funkcje – stoper, latarkę, kompas czy barometr. Z tyłu znajduje się 12-megapikselowy aparat Dual Pixel.

Dostępne są dwa warianty kolorystyczne – Meteor Gray lub Titanium Gold. Od 11 sierpnia urządzenie pojawi się w regularnej sprzedaży w salonach AT&T, a ceny są zależne od planu jaki wybierze osoba zainteresowana. Po pewnym czasie powinniśmy zobaczyć Galaxy S8 Active również na wolnym rynku.

Źródło: GSMArena

Dodaj komentarz