21 kwietnia, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Samsung Galaxy Note8 może zadebiutować 26 sierpnia

1 min read
Samsung Galaxy Note8 może zadebiutować 26 sierpnia

Od pewnego czasu trwa dyskusja o dacie, kiedy ma zostać zaprezentowany Samsung Galaxy Note8. Mówi się o sierpniu lub wrześniu. W ubiegłym roku, jego poprzednik miał swoją prezentację na początku sierpnia. Jeszcze wcześniejsze modele z serii Note pojawiały się na tarach IFA 2017 w Berlinie, które odbywają się na przełomie sierpnia i września. Mówi się, że Note 8 może zadebiutować nieco później, ponieważ Samsung chce więcej czasu na dopracowanie idealnego urządzenia.

Teraz, pojawia się dokładana data premiery Galaxy Note 8. Według nowego raportu, cytującego oficjalnego przedstawiciela Samsunga, ma ona odbyć się 26 sierpnia w Nowym Jorku. Oznaczałoby to, że pojawiłby się on zaledwie około dwa tygodnie przed nową serią iPhone’ów od Apple. Oczywiście jeśli ich premiera również odbędzie się w ramach czasowych do których zostaliśmy przyzwyczajeni.

Samsung Galaxy Note8 ma posiadać 6.3-calowy ekran Infinity, a więc nieco większy niż Galaxy S8+. Z tyłu ma znaleźć się podwójny aparat, a obok niego skaner linii papilarnych.

Źródło: SamMobile

Dodaj komentarz