29 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Rzekome opakowanie iPhone 8 potwierdza jego projekt

1 min read
Rzekome opakowanie iPhone 8 potwierdza jego projekt

iPhone 8 to obiekt spekulacji od wielu miesięcy i zdecydowanie więcej mówi się o nim niż o dwóch pozostałych modelach, które również pojawią się w tym roku. Jak wiadomo, będzie to wyjątkowy telefon, przygotowany z okazji 10. rocznicy od wydania pierwszego iPhone’a. Głównym czynnikiem, który wzbudza emocje jest wyświetlacz OLED, który ma zajmować praktycznie całą powierzchnię przedniego panelu.

W ostatnim czasie pojawia się wiele przecieków, grafik, które pokazują bardzo podobnie wyglądające urządzenie. Teraz w sieci pojawiło się również zdjęcie rzekomego opakowania iPhone 8, które przedstawiają projekt, który często spotykamy w ostatnim czasie. Widzimy minimalne ramki po bokach i na dole. Na górze widoczne jest “wcięcie” z przednim aparatem oraz innymi czujnikami.

Oprócz tego, z prawej strony iPhone 8 znajduje się duży przycisk zasilania, który również pojawiał się w ostatnich przeciekach. Mówi się, że Apple może umieścić tam TouchID, ale jest to mało prawdopodobnie. Czytnik linii papilarnych będzie prawdopodobnie znajdował się pod ekranem. Wyraźnie widać również proporcje wyświetlacza (18:9), a więc podobnie jak ma to miejsce w Galaxy S8 czy LG G6.

Źródło: iPhoneHacks

Dodaj komentarz