15 lipca, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Rusza przedsprzedaż smartfonu Pepsi P1S

2 min read
Rusza przedsprzedaż smartfonu Pepsi P1S

Już w tamtym roku pojawiła się informacje, że Pepsi planuje wprowadzenie na rynek swojego smartfonu. Oczywiście nie będzie on produkowany w fabryce obok napojów gazowanych, a jego wykonaniem zajęła się firma Shenzhen Scooby Communication Equipment. Na początku uważano, że jest to żart, ale ostatecznie już teraz możemy zamówić w przedsprzedaży smartfon Pepsi P1S. Zamówienia dokonać możemy m. in w sklepie Gearbest oraz Everbuying. Ich wysyłka nastąpi 11 sierpnia.

Jak mogłoby się wydawać nie jest to jednak kiczowaty produkt, który rozpadnie się w rękach zaraz po wyjęciu z pudełka. Pepsi P1S posiada 5.5-calowy ekran 2.5 o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Pod maską pracuje 8-rdzeniowy MediaTek MT6592 oraz 2 GB pamięci RAM. Wbudowana pojemność wynosi 16 GB, ale możemy ją rozszerzyć za pomocą karty microSD.

Urządzenie posiada 13 Mpix główny aparat z podwójną lampą błyskową oraz 5 Mpix aparat do selfie. Obsłuży on również dwie karty SIM oraz technologię LTE. Z tyłu znajduje się także czytnik linii papilarnych. Wszystko to zasila bateria o pojemności 3000 mAh.

Jego wymiary to 15.22 x 7.62 x 0.77 cm, a waga wynosi 158 gram. Wszystkie te “bajery” udało się również zapakować w metalową obudowę, które dostępna jest dwóch kolorach – złotym i srebrnym.

Cena w przedsprzedaży wynosi 87.50 € (Gearbest) oraz 88.66 € (Everbuying), co daje w przeliczeniu na polską walutę około. 385 zł.

Zamówień możecie dokonać w tym miejscu:

Dodaj komentarz