29 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Rozmowy wideo w WhatsApp dla niektórych użytkowników

1 min read
Rozmowy wideo w WhatsApp dla niektórych użytkowników

WhatsApp to jeden z najbardziej popularnych komunikatorów na świecie, który obok Messengera ma ponad miliard aktywnych użytkowników. Aplikacja jest nadal rozwijana i co jakiś czas pojawiają się nowe funkcje. Wiele innych komunikatorów posiada już tę funkcje, ale wydaje się, że WhatsApp wreszcie również dołączy do nich i będzie można za jego pośrednictwem wykonywać połączenia wideo. Opcja ta trafiła do niektórych użytkowników komunikatora.

Oczywiście do przeprowadzania rozmów wideo, obie strony będą musiały mieć zainstalowaną najnowszą wersję aplikacji. Będzie to działać na podobnej zasadzie jak w przypadku innych usług. Przed rozpoczęciem rozmowy będziemy mieli możliwość wyboru pomiędzy połączeniem głosowym, a wideo. Funkcja była od pewnego czasu testowana na systemach Android oraz Windows Phone w wersji beta.

Android Police sugeruje, że wylogowanie i ponowne zalogowanie może wprowadzić wideo rozmowy w większości przypadków. Należy również wyczyścić dane aplikacji, ale przed zrobieniem tego należy pamiętać o wykonaniu kopii zapasowej.

Źródło: Android Police

Dodaj komentarz