29 maja, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Rendery OnePlus 5 potwierdzają podwójny aparat

1 min read
Rendery OnePlus 5 potwierdzają podwójny aparat

OnePlus 5 to prawdopodobnie jeden z tych flagowych smartfonów, które będą cieszyć się największą popularnością. Jego poprzednik, czyli OnePlus 3 został wydany w czerwcu ubiegłego roku i możemy się spodziewać, że w tym roku flagowca tej chińskiej marki zobaczymy już za dwa miesiące.

Od dawna mówi się o jego specyfikacji, a przede wszystkim ulepszonym aparacie, lepszym chipsecie czy większej ilości pamięci RAM. Dziś możemy poznać nieco więcej szczegółów dzięki renderom, które pojawiły się w sieci. Zdjęcia publikuje India Today Tech i podobno pochodzą one od osób, które miały do czynienia z OnePlus 5 i widziały go w akcji. Oczywiście jest to prototyp, ale im bliżej premiery, tym bardziej pewne jest, że tak ostatecznie będzie wyglądało urządzenie.

Przede wszystkim widzimy podwójny aparat z tyłu oraz brak czytnika linii papilarnych pod nim. Zapewne został on przeniesiony na przedni panel. Mówi się o tym, że OnePlus 5 będzie miał 5,5-calowy wyświetlacz, a wewnątrz będzie pracował chipset Snapdragon 835. Powstały spekulacje, że ilość pamięci RAM wyniesie 8 GB, ale bardziej prawdopodobne jest 6 GB. OP 5 może być dostępny w dwóch wersjach pojemności – 64 GB oraz 128 GB.

Źródło: India Today Tech, PhoneArena

Dodaj komentarz