22 czerwca, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Zabawki erotyczne kluczem do dobrego seksu

2 min read
Zabawki erotyczne kluczem do dobrego seksu

Zabawki erotyczne kluczem do dobrego seksu

Zabawki erotyczne to jeden z najskuteczniejszych sposobów pozbycia się rutyny w związku. Eksperymentowanie w łóżko to do niedawno temat zamknięty, dziś Polacy coraz bardziej otwierają się na nowości i starają się urozmaicać swoje życie erotyczne. Zabiegi te podtrzymują wysoką temperaturę między kochankami, a także umacniają więzi w związku.

Gadżety erotyczne zabiją rutynę

Do jednych z najpopularniejszych zabawek erotycznych należą kulki waginalne, ich systematyczne stosowanie wzmacnia mięśnie Kegla, które zwiększają doznania obu partnerów. Niewielu zdaje sobie z tego sprawę, ale częste korzystanie z kulek pomaga także kobietom w czasie porodu oraz zmniejszają ryzyko nietrzymania moczu w podeszłym wieku.

Kolejną zabawką jest stymulator łechtaczki. Ogromna część kobiet ma problemy z orgazmem, w części przypadków jest to uzasadnione nieprawidłowym działaniem partnera, niestety w dużej mierze odpowiada za to anatomia i nasz organizm. Orgazm łechtaczkowy jest znacznie łatwiej osiągnąć, dlatego kobiety a nawet pary często sięgają po stymulator podczas zabaw. Ogrzewa to atmosferę między kochankami, a mężczyzna z przyjemnością patrzy na rozkosz swojej ukochanej.

Do gadżetów należą także kosmetyki takie jak: żele, olejki oraz balsami. Są to w większości produkty smakowe oraz zapachowe, które mogą być także spożywane. Balsamy mogą zostać wykorzystywane do romantycznych i zmysłowych masaży, które stanowią świetną grę wstępną. Jednak mają one znacznie szersze zastosowanie, żele ułatwiają zbliżenie, szczególnie podczas tzw “szybkich numerków przed pracą”.

Zabawki dla fetyszystów

To oczywiście nie wszystko. Rynek oferuje zabawki, o których istnieniu pewnie nie zdawałeś sobie sprawy, sprawdź np to: https://fajnefigle.pl/fleshlight-launch/.

Podstawą dobrego seksu jest dobra rozmowa i określenie wymagań seksualnych wobec partnera. Zabawki erotyczne mogą służyć do spełniania najskrytszych marzeń i wytworów wyobraźni o których czasami trudno mówić. Każdy mężczyzna marzył kiedyś o seksowej sprzątaczce lub nauczycielce z piekła rodem. Kochanki mogą się wcielić w te role dzięki strojom oraz różnym dodatkom dostępnym na rynku erotycznych gadżetów. Opaski na oczy, pejcze czy kajdanki doskonale sprawdzą się w każdej relacji intymnej. Gadżety te pozwolą przeżyć niezapomnianą noc i kompletnie zabić rutynę między kochankami. W łóżku nie ma wstydu i zasad, warto próbować nawet najbardziej dziwnych przebrań i rzeczy. Szpilki z 15 cm obcasem, podarta sukienka, albo kobieta ubrana tylko w kokardę – to sposób na zwrócenie uwagi mężczyzny. W takiej sytuacji nie tylko kochanka czuje się piękna, ale również facet poczuje się ważny i rozpieszczany przez swoją miłość.

Dodaj komentarz