15 lipca, 2024

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Co kupić w prezencie na nowe mieszkanie – pomysły na upominek z okazji parapetówki

2 min read
prezent na nowe mieszkanie

Wynajęcie lub zakup mieszkania to doskonała okazja do świętowania – szczególnie jeśli jest to pierwsze mieszkanie, które rozpoczyna nasze dorosłe życie i jest ważnym krokiem do usamodzielnienia się. Doskonale znane „parapetówki” nie mogą obejść się bez grona najbliższych znajomych oraz małych upominków, które przydadzą się w mieszkaniu i będą miłym wspomnieniem z imprezy. Jeśli właśnie dostałeś zaproszenie na taką imprezę, to koniecznie zapoznaj się z listą prezentów od https://remont-domu.pl/, które warto wręczyć z tej okazji.

Jak wybrać prezent na parapetówkę?

Podczas wyboru idealnego prezentu, czy to na parapetówkę, czy pierwszą wizytę u kogoś w  jego nowym mieszkaniu, powinieneś zwrócić uwagę na zainteresowania mieszkańców oraz na styl, w jakim urządzone jest mieszkanie https://pastelowydom.pl/. Warto też zapytać gospodarza kilka dni wcześniej o to, czego najbardziej potrzebuje do swojego nowego lokum. Dzięki temu szukanie idealnego upominku będzie prostsze i zajmie Ci mniej czasu. A co jeszcze ważniejsze – będziesz mieć pewność, że trafisz w potrzeby i gust obdarowywanego.

Istnieje także kilka uniwersalnych pomysłów na prezent, który powinien spodobać się każdemu. Jeśli więc chcesz sprawić komuś niespodziankę, a nie dopytywać o szczegóły, coś z listy poniżej, z pewnością Cię zainteresuje.

Prezent na nowe mieszkanie – pomysły

Rośliny

Jednym z najbezpieczniejszych pomysłów na prezent na nowe mieszkanie są rośliny. Kwiaty doniczkowe będą prezentować się doskonale w każdym wnętrzu i nigdy nie jest ich za dużo. Co więcej, rośliny oczyszczają powietrze, więc prócz funkcji ozdobnej będą też bardzo praktyczną dekoracją. Dla bezpieczeństwa wybieraj rośliny, które są łatwe w pielęgnacji i nie wymagają byt dużo uwagi. Jeśli właściciele mieszkania nie mają ręki do kwiatów, to istnieje szansa, że „żelazna” roślina, którą im podarujesz, przetrwa przez dłuższy czas. Alternatywą dla kwiatów ozdobnych są doniczki z ziołami np. z bazylią i miętą. Taki zestaw przyda się w każdej kuchni.

Wyposażenie kuchni

Jeśli chcesz, aby Twój prezent był praktyczny, to możesz postawić na wszelkiego rodzaju wyposażenie kuchenne. Może to być zestaw garnków, patelni, sztućce, dekoracyjne kubki lub małe sprzęty AGD np. toster, czajnik elektryczny itp. Gospodarze, którzy dopiero kompletują wyposażenie poszczególnych pomieszczeń, z pewnością ucieszą się z takiego prezentu.

Dekoracje

Jeśli chodzi o dekoracje do domu, to może to być dobry pomysł na prezent pod warunkiem, że dobrze znasz gust gospodarzy. Istnieje bowiem duże ryzyko, że prezent okaże się nietrafiony i zostanie schowany w szafie lub przekazany dalej. Najlepiej jest wybierać spośród klasycznych elementów takich jak jednobarwne koce, proste ramki na zdjęcia lub dekoracyjne poszewki na poduszki z nienachalnymi wzorami.

Dodaj komentarz