5 grudnia, 2023

ancom.com.pl

Blog Technologiczny | Świat technologii dla Ciebie

Zobacz jak oglądać prezentację iPhone X, iPhone 8 oraz 8 Plus

1 min read
Zobacz jak oglądać prezentację iPhone X, iPhone 8 oraz 8 Plus

To już dziś odbędzie się tradycyjna konferencja Apple. 12 września w zupełnie nowym miejscu, w Steve Jobs Theatre, które mieści się w kampusie Apple Park nastąpi prezentacja nowych urządzeń. Swoją premierę będą miały trzy nowe telefony: iPhone 8 i iPhone 8 Plus jako następcy iPhone 7 i 7 Plus oraz zupełnie nowy model premium iPhone X. Oprócz tego powinniśmy zobaczyć Apple Watch z serii 3 z 4G LTE, który będzie niezależny. Relację z tego wydarzenia będziemy mogli śledzić na żywo, a poniżej możecie zobaczyć jak oglądać tegoroczną konferencję Apple na swoich urządzeniach. Relacja na żywo startuje eo godzinie 19:00 naszego czasu.

Apple udostępnia relację z tego wydarzenia na swojej stronie

Istnieją oczywiście pewne wymagania, które trzeba spełnić, aby móc oglądać konferencję. Są one praktycznie identyczne od wielu lat, a więc nie jest to zaskoczeniem. Na urządzeniach Apple (iPhone, iPad lub iPod touch) wystarczy otworzyć powyższy link w przeglądarce Safari. Wymagany jest system iOS 7.0 lub nowszy.

Jeśli chcesz oglądać relację na komputerze Mac, wymagana jest przeglądarka Safari 6.0.5 oraz system OS X / MacOS v10.8.5. W przypadku PC, wystarczy system Windows 10 oraz przeglądarka Edge.

Dodaj komentarz